שאלת את עצמך מה עליך לעשות כדי לקדם את עצמך? כיצד להתרומם לאחר אי הצלחה? כיצד להתמיד ולא לזנוח? כיצד לשמר את הזוגיות? כהורים התחבטתם בשאלה: מהי הדרך הנכונה להוביל את ילדינו בבטחון לעשייה ועצמאות תוך שמירה על ההנאה בחיים, ענווה ותמיכה בזולת?

לאור ניסיון אישי מוצלח של 40 שנות זוגיות, נישואים והורות, אשר במהלכן חווינו משברים, קשים כמו: משבר כלכלי עמוק וכואב, מוות בגיל צעיר במשפחה, ניתוק קשרים מהסביבה, משפחה קרובה אשר בגדה באמון וניתקה יחסים, מחלות נפש במשפחה ועוד חוויות מאתגרות אחרות. למרות כל הקשיים אשר התחוללו כרצף משברים, מצבי אי וודאות וחוסר בטחון, הצלחנו להתגבר ולבנות משפחה מאושרת ומלוכדת.
גדלנו שלושה ילדים אשר על אף המשברים האישיים/משפחתיים למדו מאתנו גם מהי נתינה, התנדבות וחיזוק החוליה החלשה בחברה.

כחלק מההתמודדות שלנו הבנו כי מארג החיים סובב סביב שלושה רבדים: מנטאלי, פנימי וחיצוני. בנוסף, רכשנו כלים אימוניים שונים כמו תרפיה באימון, גישור, NLP, אימון באמצעות התת מודע, אנטומיה אימונית ועוד.

לאור זאת,  פיתחנו את שיטת שלושת הרבדים בגישה הוליסטית:

  • הרובד המנטלי המחזק את החוסן הנפשי.
  • הרובד הפנימי המחזק את החוסן הבריאותי.
  • הרובד החיצוני המחזק את החוסן החזותי.
מצאנו כי חיזוק הרבדים והסינרגיה בינהם מסייעת בבניית תשתית איתנה לנפש, והאדם על רבדיו.
תשתית אשר מסייעת לנו כבוגרים וגם לילדים לבחור את הדרך, להגדיר לעצמנו את היעדים אליהם אנו שואפים וכל זאת מבלי לגרוע משמחות הילדות ושמחת החיים. לפתח ולבנות מנהיגות אישית אשר מובילה אותנו ואת הסובבים אותנו.  בנינו מנהיגות זוגית והורית לחיזוק ושימור הקשר הזוגי והמשפחתי שלנו. - עבורינו זו דרך חיים .

לאור הניסיון, ההצלחה שלנו והמקצועיות שרכשנו ליווינו יחידים, זוגות ומשפחות לשיקום עצמם, חיזוק הקשר הזוגי והמשפחתי שלהם, כולל אירועים של התמודדות עם אלימות במשפחה, קרעים קשים בזוגיות ועוד.

בעזרת צוות מדהים הכולל אנשי אימון, מדעי ההתנהגות, פיתוח הדרכה וזה"ב פיתחנו את הפעילויות שלנו המתמקדות ב-
פיתוח מנהיגות אישית וחברתית עם דגש על חיזוק הקשר הזוגי והמשפחתי. 
גורם נוסף אשר אותו אנו מפעילים, וזאת עקב ריבוי הנפגעים בדרכים: "הגורם האנושי בדרכים - זה ביידים שלך"

הפעילויות מבוצעות על ידי:
- הרצאות, סדנאות אימוניות, ותהליכי אימון וליווי זוגות ומשפחות.
- קורסים דיגטלים לחיזוק הקשר המשפחתי והזוגי - ראה בקישור 
- "הגורם האנושי בדרכים" על ידי סדנאות אימוניות והרצאות בלבד.

העשייה שלנו מושתתת על החזון:
"אנו מאמינים שחברה בריאה ומעצימה מורכבת מאנשים בוגרים, בעלי אמונה עצמית וחשיבה עצמאית, הנאמנים לעצמם ולסביבתם; לצד אימוץ גישה סולידרית עם אחריות חברתית המעניקה מרחב התפתחותי ותמיכה בחוליה החלשה"
מי אנחנו imageמי אנחנו image