העצמה דרך התת מודע


העצמה דרך התת מודעהעצמה דרך התת מודע
במשך שנים אנו מאמנים בשיטות שונות כמו: תרפיה באימון, NLP ועוד. אשרנו שאנו זוכים לראות את המתאמנים שלנו משיגים את מטרותיהם.

מטרתו של המתאמן יכולה להיות מאתגרת ברמות שונות ובד"כ המתאמן ישיג את המטרות באימון נכון ומדוייק.

למה בד"כ? מאחר ויש להכיר בכך שבמקרים רבים חווה המתאמן קושי ונתקל במשוחה מאתגרת שעליו לעבור על-מנת להתקדם לשלב הבא באימון,  זו הנקודה בה המתאמן חווה תקיעות או אי יכולת להתקדם בתהליך האימון. המתאמן עושה ככל אשר עולה על ידו לעשות אולם הוא חש שמשהו עוצר בעדו.

התקיעות באה מתוך חסמים היכולים לבוא לידי ביטוי באופנים שונים כמו: דחיית משימות, אי יכולת התבטאות, עזיבת הפעילות בעיצומה ועוד.

כדרכנו, בהתפתחות אישית ומקצועית, למדנו, חקרנו ובדקנו ולאחרונה מצאנו שיטה מעניינת שהוכיחה את עצמה באופן מדהים. שיטה אשר מוסיפה כלי מיוחד שבאמצעות שיחה מעמיקה וייחודית ניתן לאתר את התקיעויות והחסמים, שיטה המעניקה קשת אפשרויות ופעולות אשר מניעות את התהליך ומאפשרות התגברות ומזעור החסמים.

התהליך האימוני בשיטת אריאן לב הינו תהליך אימוני העובד על התת מודע ומאפשר לאתר 29 קודים חוסמים – שיטה פורצת דרך בתהליך האימון על גווניו. שיטה המאפשרת למתאמן לפצח, להכיר ולמזער באופן ניכר ומהותי את הקודים החוסמים המצויים בתת המודע והשולטים בהתקדמותו, לחוות אותם, להבין את מקורם וליצור תהליך מקדם תוך התפתחות ושינוי הנרקם הלכה למעשה בחיי המתאמן.

לחץ כאן על-מנת לקדם את עצמך כבר עכשיו.